Виставки

  • Урочисте відкриття виставки кращих виробів технічної та художньо-прикладної творчості НЗ м. Львова та області в центральному офісі ПАТ «Укрсоцбанк» 12 жовтня 2015 року
  • 12.10.2015 р. відбулося відкриття виставки авторських виробів технічної і художньо-прикладної творчості та експозицій талановитих вихованців 30 навчальних закладів м. Львова та області в приміщенні центрального офісу Західного регіону ПАТ «Укрсоцбанку» за адресою: пл. Міцкевича, 10 м. Львів. Відкрив виставку голова Львівської облдержадміністрації Синютка Олег Михайлович, котрий наголосив на важливості проведення таких заходів. Важливо, щоб кожний навчальний заклад став для молоді осередком становлення громадянина – патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано будувати Україну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та становленню громадянського миру і злагоди в суспільстві. Співдоповідачами були: Міський голова м. Львова Садовий Андрій Іванович та заступник начальника управління ПТО Вороняк Роман Михайлович. Учасників виставки привітав співорганізатор ПАТ «Укрсоцбанк» Сергеєв Олег Миколайович, який відзначив, що приміщення банку за час його існування ще не було таким красивим та наповненим виставковими експонатами. Запрошені гості: - депутат ВРУ Юринець Оксана Василівна, - співорганізатор виставки, директор департаменту роздрібних продаж ПАТ «Укркредитбанк» Євстахевич Ярослав Ігорович, - керуючий в акціонерному товаристві Ощадбанк, депутат Львівської міськради, співорганізатор виставки Карпінець Віктор Йосифович, - власник компанії «Брама» Свідрак Андрій Михайлович, - директор Львівського банківського інституту Вознюк Микола Андрійович, - настоятель УПЦ Покрови Богородиці Київського патріархату отець Павло Кочкодан, - священик Францисканського Ордену братів менших конвентуальних парафії святого Антонія отець Кшиштоф Пєльц. Експозиції навчальних закладів вирізнялись учнівськими виробами, виконаними у традиційних народних техніках, також представлені і зразки сучасного мистецтва. Виставка стала інформаційно-пізнавальним осередком для відвідувачів, які мають можливість оглянути кращі роботи учнів профтехосвіти м. Львова та області з технічної творчості, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва. Окрім макетів, пристроїв та приладів експозиція багата і художніми виробами: художньою вишивкою, художнім ковальством, художньою різьбою, художніми виробами зі шкіри, флористикою, журнальними столиками та іншими виробами з дерева, експозиціями з тіста, мініатюрами з цукрової мастики, хлібобулочними виробами, короваями, калачами та тортами, колекціями швейних та взуттєвих виробів, сантехнічним вентиляційним обладнанням і технічними експонатами.
    

 • Тематична виставка "Львів - культурна столиця України"
   

   

 • Тематична виставка до Дня Злуки


   

 • Виставка до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка «СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ»  З нагоди 200-річчя від дня народження поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка 9 квітня 2014 року проведено спільний урочистий захід Львівського державного Будинку техніки та Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді під гаслом «Свою Україну любіть». Професійно-технічними навчальними закладами міста Львова та Львівським державним Будинком техніки організована виставка учнівських виробів художньо-прикладної творчості. В концепцію виставки вкладена ідеологія “Шевченко серед нас”, тобто представлення образу Шевченка у зв’язку з подіями сучасності. Свій творчий доробок представила талановита учнівська молодь у вигляді вишиваних рушників хрестиком і гладдю, картин живопису, графіки, декоративного розпису, аплікації з природних матеріалів, тканини та ниток, орігамі, плетіння бісером, вишивки бісером, ляльки-мотанки, композиції з полімерної глини. Роботи вирізнялися витонченим смаком, виконані на високому професійному рівні, поєднували у собі здобутки традиційної і сучасної матеріальної та духовної культури українського народу. Творчі експозиції навчальних закладів разом створили естетичну красу, якою милувалися відвідувачі виставки. "Святкування 200-річного ювілею Тараса Шевченка - це справа кожного з нас, тому ми маємо докласти максимум зусиль для належного відзначення цієї знаменної дати", зазначив директор Львівського державного Будинку техніки - Вахула Роман Степанович. Проведення тематичних виставок спрямовано на популяризацію народних промислів та ремесел, формування національної свідомості, виховання патріотизму, поваги до національно-культурних, духовних цінностей народу України.

  "Святкування 200-річного ювілею Тараса Шевченка - це справа кожного з нас, тому ми маємо докласти максимум зусиль для належного відзначення цієї знаменної дати", зазначив директор Львівського державного Будинку техніки - Вахула Роман Степанович.

  Проведення тематичних виставок спрямовано на популяризацію народних промислів та ремесел, формування національної свідомості, виховання патріотизму, поваги до національно-культурних, духовних цінностей народу України.

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько