Новини

 Зустріч винахідників та раціоналізаторів з учнями Львівського професійного ліцею Залізничного транспорту

Вже традиційно, більше 15 років, Львівський державний Будинок техніки (ЛДБТ) проводить із учнями ПТНЗ освітню діяльність в сфері винахідництва та раціоналізації. Мета проведення таких заходів – підтримка обдарованих дітей; популяризація досягнень учнів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, а також раціоналізації та винахідництва; залучення учнівської молоді до різноманітних напрямків науково-технічної творчості. 

 

22 жовтня перша у  новому навчальному році зустріч, відбулася у Львівському професійному ліцеї залізничного транспорту.  Даний захід зібрав близько 50 обдарованих учнів, які цікавляться розвитком новітніх технологій.

Із вступним словом до присутніх, звернувся заступник директора з НМР ЛДБТ                     Бойко Богдан Петрович, який розповів учнівській молоді про те наскільки важливим є розвиток технічної творчості в наш час та зупинився на діяльності технічних гуртків в навчальних закладах ПТО Львівщини.

Завідувач відділом ЛДБТ Войтюк Володимир Володимирович, розповів про історію залізниць, цікаві факти і різноманітні технічні новинки в даній сфері. Також на цьому заході було зроблено акцент на Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Її реалізації був присвячений виступ практичного психолога ЛДБТ Сайки Оксани Іванівни, яка підготувала доповідь про видатних українських винахідників.

 

Наступним пунктом програми зустрічі стала демонстрація науково-популярного фільму  присвяченого найвидатнішим технічним геніям українського народу. 

 

У заключному слові заступник директора з навчально-виробничої роботи Львівського професійного ліцею залізничного транспорту  Крет Роман Петрович, дав коротку інформацію про розвиток технічної творчості в даному НЗ та подякував організаторам за змістовно проведений захід.

 

Зустріч, викликала велику зацікавленість в учнівської молоді та пройшла у формі творчого діалогу між доповідачами та підростаючим поколінням. 

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько