Новини

 Секція керівників гуртків НЗ профтехосвіти технічного напряму

 

7 жовтня у ВПУ № 20, відбулася секція керівників гуртків ПТНЗ технічного напряму. В цьому заході взяли участь представники 19 НЗ профтехосвіти Львівщини. Організатором секції виступив Львівський державний Будинок техніки (ЛДБТ). 

 

 

ЛДБТ проводить із учнями ПТНЗ освітню діяльність в сфері винахідництва та раціоналізації. Мета проведення таких заходів – підтримка обдарованих дітей; популяризація досягнень учнів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, а також раціоналізації та винахідництва; залучення учнівської молоді до різноманітних напрямків науково-технічної творчості; сприяння творчому, інтелектуальному і технічному розвитку учнівської молоді, організація змістовного дозвілля дітей та юнацтва, підвищення інтересу до технічної творчості.

 

Засідання розпочав Вахула Р. С. – директор ЛДБТ, який ознайомив  присутніх з позаурочною діяльністю, яка ведеться в ПТНЗ Львівської області та подякував керівникам гуртків за їхню невтомну працю над виявленням талантів учнівської молоді. Заступник директора ВПУ № 20 Смик Г. О,  розповіла про значення гуртків технічної творчості у вихованні підростаючого покоління та відзначила співпрацю між ЛДБТ та ВПУ № 20. 

 

Кандидат педагогічних наук Сліпчишин Л. В. поділилася з учасниками секції досвідом роботи гуртків технічної творчості в Польщі та США. На методиці проведення гуртків, зупинився заступник директора ЛДБТ Бойко Б. П.  Войтюк В. В. – зав. відділом ЛДБТ, підвів підсумки ІІ Фестивалю технічної творчості та відзначив його високий рівень і розповів про нові напрацювання в підготовці до наступного такого заходу. 

 

Методист вищої категорії ЛДБТ – Філь І. М., який курує технічну творчість в НЗ ПТО підготував матеріал, в котрому були висвітлені проблеми та перспективи даного напряму роботи. Також він відзначив НЗ, які є лідерами за кількістю гуртків технічної творчості. Досвідом своєї роботи з творчою молоддю, поділився майстер виробничого навчання ВПУ № 20 – Сидорчук О. В.

 

Організатори секції, висловлюють щиру подяку директору ВПУ №20 Кубаю Володимиру Михайловичу, за  якісні умови для проведення секції, завдяки яким даний захід вдалося провести на високому рівні.

 
Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько