Новини

 Винахідництво та раціоналізація

Вже традиційно, більше 15 років, Львівський державний Будинок техніки проводить із учнями ПТНЗ освітню діяльність в сфері винахідництва та раціоналізації. Мета проведення таких заходів –  розвиток технічної творчості, яка є важливим засобом формування особистості технічно розвиненого учня, що спонукає  насамперед до формування відповідних моральних якостей особистості, основ наукового світогляду, творчого відношення до праці, глибоких і міцних професійних і загальних знань, а також умінь і навичок гнучкого оперування цими знаннями на практиці.

 

29 квітня чергова зустріч була проведена у ЛВПУДБ з учнями, які навчаються спеціальностям: “будівельник”, “столяр”, “монтажник гіпсокартонних конструкцій”.

У вступному слові заступник директора з НМР Будинку техніки Мастикаш Н.О. наголосила на важливості залучення молоді до технічної творчості, яка сприяє розвитку особистості учнів, та розширенню їхнього світогляду.

 Кандидат педагогічних наук Сліпчишин Л. В., розповіла про те, як працюють науково-дослідні інститути в Польщі, США та інших розвинутих країнах світу та акцентувала увагу молоді на постійному самовдосконаленні. Цікаві і маловідомі широкому загалу факти про будівництво та функціонування найвідоміших світових архітектурних шедеврів навів завідувач методичним відділом Будинку техніки Войтюк В. В. Психолог Будинку техніки Сайка О. І., завершила програму зустрічі короткою доповіддю про значення психологічних факторів в діяльності винахідників та раціоналізаторів і найвідоміших українських винахідників.

 Зустріч сприяла підвищенню  зацікавленості учнівської молоді технічною творчістю, раціоналізацією та винахідництвом.

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько