Новини

 ПОКАЗ МОДЕЛЕЙ "ЗОЛОТИЙ НАПЕРСТОК"

18 березня в актовій залі Львівського ВПУ технологій сервісу за участю учнівської молоді Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання та дизайну, Львівського ВПУ технологій сервісу, Львівського ВПУ побутового обслуговування відбувся показ моделей весняно-літніх колекцій жіночого та чоловічого одягу «Золотий наперсток». 

 

 Широко представлений одяг в  етнічному стилі Міжрегіонального центру ПТО ХМД «Княжа», Львівського ВПУПО «Фантазії на теми льону», Львівського ВПУТС «Етноджерела», де відображені елементи української культури та етнічне коріння наших пращурів. Це одяг, який  перетворює повсякденне життя на зручне і комфортне водночас, а урочисту нагоду на святкову та незабутню.  Представлені колекції в основному з натуральних тканин: бавовни, льону, шовку, а кольорова палітра  близька пастельній гамі.     

Класика - ознака аристократизму і елегантності. У всі часи класичний стиль є універсальним. Тому заслуговували на увагу моделі класичного стилю Міжрегіонального центру ПТО ХМД «Ворона», Львівського ВПУПО «Квітучий сад» які будучи фундаментом модних тенденцій, зосереджували в собі жіночність, елегантність, простоту, універсальність характерні як для роботи так і для відпочинку. Моделі одягу Львівського ВПУТС «Моя Україна»  вирізнялася теплими патріотичними кольорами жовто-блакитної гами, лаконічністю, мінімалізмом, скромність що впливало на завершеність образу в гармонії з оригінальними доповненнями.          

А колекції  Міжрегіонального центру ПТО ХМД «Електрик», демонстрували авангардний стиль одягу, котрий відрізнявся вкрай незвичними формами, яскравими тканинами, новизною, екстравагантністю і сміливістю самих моделей. Даний стиль характерний для неординарних особистостей, котрі в одязі хочуть поєднати мікс з різних стилів. Також привертала увагу  мелітарна колекція авангардного одягу Львівського ВПУТС «Подих часу» котра відображала військові настрої українського народу. Вирізнялися вишуканістю, елегантністю та яскравими барвами райдуги вечірня колекція одягу Львівського ВПУПО «Саванна» . Також глядачам свята для огляду запропоновані відеоматеріали колекцій одягу  Новояворівського ВПУ,  Золочівського ПЛ та Добромильського ПЛ.      

Всі навчальні заклади, які брали участь у  фестивалі, нагородженні грамотами та подарунками. Найкращі колекції одягу відібрані на традиційне свято ПТО «Великодні дзвони-2015». Висловлюємо щиру подяку адміністрації Львівського ВПУТС за сприяння у проведенні заходу.

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько