Новини

Додатковий турнір з гри “Що? Де? Коли?” на Кубок Будинку техніки

З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, яка цікавиться інтелектуальною творчістю, розвитку комунікативних якостей та творчих думок молоді, поширення досвіду роботи кращих педагогічних працівників з питань організації інтелектуальної творчості в ПТНЗ Львівщини працівники позашкільного закладу освіти Львівського державного Будинку техніки вже 14 рік поспіль організовують і проводять чемпіонати з інтелектуальних ігор "Брейн-ринг" та "Що? Де? Коли?".

Впроваджуючи нові форми позаурочної роботи, працюючи над цікавим учнівським дозвіллям 16.04.2013р. на базі ВПУ №29 м. Львова проведено ІV заключний етап додаткового турніру з гри “Що? Де? Коли?” на Кубок Будинку техніки. У змаганнях взяли участь 110 учнів з 18 навчальних закладів міста Львова та області, а саме: 

 Міжрегіональний центр ПТОХМД  "Твікс"
 Міжрегіональне ВПУАТБ  "Кімер";
 Львівське ВПУРСТ  "Фаворит";
 ВПУ № 29  "STIMUL";
 ВПУ № 71  "Всесвіт";
 Львівське ВПХУ  "Веселі художники";
 Львівське ВПУДБ  "Леви";
 Львівське ВПУКТБ  "Фенікс";
 Львівський ПЛПО  "Вектор-плюс";
 Львівський ПЛКТ  "Феміда"
 Львівський ПЛХТ  "Галицькі леви";
 Львівський ПЛЗТ  "Експрес";
 Львівський ПЛТСП  "Вернісаж"
 Новояворівський ПЛ  "Янтар";
 Новороздільський ПЛБП  "Оптиміст";
 Жидачівський ПЛ  "Азарт";
 Ставропігійський ПЛ  "Ставропігійці";
 Миколаївський ПЛ  "Ерудит".

Змагання пройшли змістовно та насичено, молодіжні команди перевірили свої сили у вирішенні цікавих та нелегких завдань, логічно вираховували відповіді, вибираючи з кількох варіантів єдиний правильний та подавали їх у письмовій формі.

Володарем Кубка стала команда “Твікс” – Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання та дизайну, ще три путівки у фінал здобули команди: “Янтар” – Новояворівського професійного ліцею, “Кімер” – Міжрегіонального ВПУ автомобільного транспорту та будівництва, “Веселі художники” – Львівського вищого професійного художнього училища.

Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" – це гра де застосовуються інтерактивні технології, що служать способом створення між молодіжними колективами сприятливої атмосфери у спілкуванні, яка спрямована на особистісний підхід до навчання і відпочинку.

« вернутися до списку новин

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько