Новини

 Зустріч винахідників та раціоналізаторів з учнями Міжгеріонального ВПУ залізничного транспорту м. Львова

 11 листопада 2015 р.  працівниками Львівського державного Будинку техніки проведено зустріч з раціоналізаторами та  винахідниками для учнів МВПУЗТ м. Львова.      

                                              

Із вступним словом до присутніх, звернувся заступник директора з НМР ЛДБТ  Бойко Богдан Петрович, який розповів учнівській молоді про раціоналізаторство і винахідництво на сучасному етапі розвитку економіки України та наголосив на важливості проведення таких заходів.

З доповіддю «Про роль музеїв у розвитку технічної творчості»  виступила кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Львівського науково-практичного центру ПТО Національної академії педагогічних наук України Сліпчишин Лідія Василівна.

Завідувач відділом ЛДБТ Войтюк Володимир Володимирович, розповів про історію залізниць, цікаві факти і різноманітні технічні новинки в даній сфері. Також на цьому заході було зроблено акцент на Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Її реалізації був присвячений виступ практичного психолога ЛДБТ Сайки Оксани Іванівни, яка підготувала доповідь про видатних українських винахідників: Станіслава Улама, Вікентія Хвойка, Бориса Грабовського, Володимира Філатова, Юрія Кнорозова, Володимира Тараренка.

 

Своїм досвідом роботи поділився майстер виробничого навчання МВПУЗТ Родзін Петро Петрович. Звернув увагу на важливості винахідництва та раціоналізаторства в роботі з учнівською молоддю у гуртках технічної творчості.

 

У заключному слові заступник директора з навчально-виховної роботи Міжрегіонального ВПУ залізничного транспорту Юрків Петро Михайлович, дав коротку інформацію про розвиток технічної творчості в даному НЗ та подякував організаторам за змістовно проведений захід.

 

Зустріч, викликала велику зацікавленість в учнівської молоді та пройшла у формі творчого діалогу між доповідачами та підростаючим поколінням.

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько