Колектив

  • Cписок працівників Будинку техніки

    Вахула Р.С.
    Вахула Роман Степанович
    директор Львівського державного Будинку техніки

    Вахула Р.С.
    Івашкевич Лілія Михайлівна
    заступник директора з навчально-виховної роботи Львівського державного Будинку техніки

    Ботишева Л. М.
    Ботишева Любов Михайлівна
    діловод  Львівського державного Будинку техніки

    Альховська О. А.
    Альховська Олена Альбертівна
    бухгалтер ІІ категорії Львівського державного Будинку техніки

    Рудик Б. П.
    Рудик Богдана Петрівна
    головний бухгалтер Львівського державного Будинку техніки

    Яхимець У. В.
    Яхимець Уляна Василівна
    бухгалтер ІІ категорії Львівського державного Будинку техніки

    Мудрик В. М.
    Мудрик Віталій Михайлович
    завідувач відділом організаційно-масових заходів Львівського державного Будинку техніки

    Войтюк В. В.
    Войтюк Володимир Володимирович
    завідувач методичним відділом Львівського державного Будинку техніки

    Калина В. В.
    Калина Вікторія Василівна
    завідувач лабораторією Львівського державного Будинку техніки

    Філь І. М.
    Філь Ігор Михайлович
    методист вищої категорії Львівського державного Будинку техніки

    Мастикаш Н. О.
    Мастикаш Надія Олексіївна
    заступник директора з навчально-методичної роботи  Львівського державного Будинку техніки

    Фолюш С. Д.
    Фолюш Степан Дмитрович
    заступник директора з адміністративно-господарської частини Львівського державного Будинку техніки

    Любімова Г. І.
    Любімова Галина Іванівна
    методист Львівського державного Будинку техніки

    Пацкаль Г. Й.
    Пацкаль Ганна Йосипівна
    методист Львівського державного Будинку техніки

    Данчівська Н. І.
    Данчівська Наталія Іванівна
    методист Львівського державного Будинку техніки

    Сайка О.І.
    Сайка Оксана Іванівна
    психолог Львівського державного Будинку техніки

    Влагута М.С.
    Благута Мар’ян Степанович
    робітник з комплексного обслуговування приміщень Львівського державного Будинку техніки

    Яцута Н. Р.
    Яцута Наталія Романівна
    культорганізатор Львівського державного Будинку техніки

     

  • Список штатних керівників гуртків Будинку техніки

    Буланович Л. Т.
    Буланович Людмила Тадеївна
    керівник гурта „Художня вишивка”, „Об’ємне декорування стрічкою”

    Григорян К. Г.
    Григорян Каріне Гарегінівна
    керівник гурта „Художня вишивка”

    Охендушкевич М. Й.
    Охендушкевич Марія Йосипівна
    керівник гурта „Художня вишивка”

    Федоришин О. О.
    Федоришин Оксана Остапівна
    керівник гурта „Образотворче мистецтво”

     

  • Список керівників гуртків за сумісництвом Будинку техніки на 2013-2014 н.р.

    Боянівський С. М.
    Боянівський Степан Мар’янович
    керівник гурта „Столяр. Виробник худ. виробів з дерева”

    Бідак І. О.
    Бідак Ігор Осипович
    керівник гурта „Комп’ютерний дизайн”

    Дида І. А.
    Дида Ігор Антонович
    керівник гурта „Столярні вироби з дерева”

    Дмуховська У. М.
    Дмуховська Уляна Михайлівна
    керівник гурта „Флористика”

    Йонка О. М.
    Йонка Олег Михайлович
    керівник гуртка „Клуб інтелектуального дозвілля”

    Ковальчин М. М.
    Ковальчин Марія Миколаївна
    керівник гурта „Художнє малярство”

    Копичин Л. Р.
    Копичин Леся Романівна
    керівник гурта „Рукоділля”

    Комарницький В. Й.
    Комарницький Володимир Йосипович
    керівник гурта „Різьба”

    Кархут О. М.
    Кархут Ольга Миколаївна
    керівник гурта „Вишиванка”

    Лісовський Б. В.
    Лісовський Богдан Володимирович
    керівник гурта „Художнє зварювання”

    Линда І. М.
    Линда Іван Миколайович
    керівник гурта „Умілі руки”

    Огоновська Д. І.
    Огоновська Дарія Іванівна
    керівник гурта „Рукоділля”

    Пона Л. В.
    Пона Леся Володимирівна
    керівник гурта „Умілі руки”

    Присяжна М. М.
    Присяжна Марія Мирославівна
    керівник гурта „Юний художник”

    Роса М. С.
    Роса Марія Степанівна
    керівник гурта „Українська народна вишивка”

    Сакавчак Т. Я.
    Сакавчак Тарас Ярославович
    керівник гурта „Художня обробка деревини”

    Сушко В. М.
    Сушко Василь Михайлович
    керівник гурта „Художня обробка деревини”

    Сабор Г. Р.
    Сабор Галина Романівна
    керівник гурта „Вишивка стрічкою”

    Гук В. В.
    Гук Володимир Володимирович
    керівник гурта "Юний фотограф"

    Іваночко Р. В.
    Іваночко Руслана Вікторівна
    керівник гурта "Бісероплетіння"

    Лісовський Богдан Володимирович
    керівник гурта "Художнє зварювання"

    Мрочко М. І.
    Мрочко Михайло Іванович
    керівник гурта "Моделіст-конструктор"

    Сидорчук О. В.
    Сидорчук Олег Володимирович
    керівник гурта "Верстатник"

    Слабіцький Володимир Володимирович
    керівник гурта "Деревообробка"

    Сакавчак Т. Я.
    Сакавчак Тарас Ярославович
    керівник гурта „Художня обробка деревини”

    Сушко В. М.
    Сушко Василь Михайлович
    керівник гурта „Художня обробка деревини”

    Сабор Г. Р.
    Сабор Галина Романівна
    керівник гурта „Вишивка стрічкою”

    Сербин І. В.
    Сербин Ігор Володимирович
    керівник гурта „Металіст”

    Солтис Л. В.
    Солтис Лідія Василівна
    керівник гурта „Алгоритм”

    Тураш В. В.
    Тураш Володимир Васильович
    керівник гурта „Народні ремесла”

    Чугуєвець О. М.
    Чугуєвець Оксана Михайлівна
    керівник гурта „Художнє оформлення книги”

    Яремин В. М.
    Яремин Василь Михайлович
    керівник гурта „Художня різьба по дереву”

     

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько