Конкурси

 "Дельфін" на хвилях перемоги

28 жовтня на базі Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею відбулись відбіркові змагання 17-го чемпіонату з  інтелектуальної гри "Брейн-ринг" серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини, в яких прийняли участь команди п'яти навчальних закладів Львівщини, а саме:

 

Ø  ВПУ №11 м. Червонограда

-                                              команда „Дельфін";

Ø  Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею

-                                              - " -        „Кристинопіль";

Ø  Рава-Руського професійного ліцею

-                                              - " -        IQ";

Ø  Сокальського професійного ліцею

-                                              - " -        „Фенікс";

Ø  Угнівського аграрно-будівельного ліцею

-                                              - " -        „Ерудити".

 “Брейн-ринг” - це найкраще поєднання інтелекту, азарту та позитивних емоцій. В цій грі для перемоги недостатньо  лише ерудиції чи інтелекту, а й потрібне величезне бажання команди із шести людей, які зібралися за столом, знайти відповідь на запитання. Лише підчас гри можна побачити, як швидко може думати та приймати рішення людський мозок.

Головна боротьба за перемогу точилася між "Феніксом" та двома командами з міста Червонограда – “Дельфіном” та “Кристинополем”. У вирішальному поєдинку перемогу здобула команда "Дельфін". Друге місце посіла команда "Фенікс", а третє - "Кристинопіль".

Усі учасники були відзначені грамотами.

Інтелектуальна гра завжди викликає задоволення: найвиразніше воно відчувається тоді, коли гравці перемагають, однак воно не згасає й у разі поразки. Остання в учасників інтелектуальної гри стає серйозним стимулом до самоосвіти, саморозвитку, самовдосконалення, самореалізації. Завдяки різнобічному позитивному впливові на учнів, інтелектуальні ігри є не лише засобом виховання, але й активною формою відпочинку: вони підвищують життєдіяльність і бадьорість, пронизані невимушеністю і дружнім спілкуванням. Все це особливо яскраво проявляється в колективних іграх-змаганнях, таких як “Брейн-ринг”

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько