Конкурси

Інтелектуальні ігри стартували на львівщині

 

До участі в 17-му чемпіонаті з  інтелектуальної гри "Брейн-ринг" серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини зголосилися 52 команди, які згідно регламенту змагань були поділені на 10 груп за їх територіальним розміщенням. 15 жовтня 2015 р. на базі Стрийського вищого художнього професійного училища відбулись змагання першої групи, в яких брали участь команди п’яти навчальних закладів, а саме:

 

Ø     Стрийського ВХПУ

- команда „Палітра";

Ø     ВПУ №8

- - " -        „Вікторія";

Ø     ВПУ №19

- - " -        „Беллатрікс";

Ø     Меденицького ПЛ

- - " -        „Юнікс";

Ø     Бориславського ПЛ

- - " -        „Юнікс".

Враховуючи специфіку гри «Брейн-ринг», гравцям команд доводилось не лише демонструвати свої інтелектуальні здібності, а й доводити, що вони спритніші, ніж їх суперники. Адже у таких змаганнях недостатньо лише дати правильну відповідь після однієї хвилини обговорення, потрібно дати цю відповідь першими – раніше, ніж це зробить команда-суперник, і тільки тоді команді буде присуджено омріяний бал. Звісно ж, це додавало іграм спортивного запалу та духу змагальності.

Кілька годин гострої інтелектуальної боротьби врешті виявили переможця. Ним стала команда "Беллатрікс" з міста Дрогобича, котра і отримала путівку у фінальні змагання. Слід відзначити команди Бориславського професійного ліцею та ВПУ № 8, котрі поступившись лише переможцю, посіли друге та третє місце відповідно.

Учасники відзначені грамотами організатора змагань.

Інтелектуальна гра "Брейн-ринг" – це не лише знання, які допомагають молодим людям відшукати правильні рішення і сприяють професійному зростанню, а й відпочинок та  дружнє спілкування.

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько