Конкурси

 "КАРАОКЕ - 2016"

          З метою відзначення Свята Героїв, вшанування борців за волю України – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Січових стрільців, вояків армії УНР, УПА, діячів ОУН, тепер – Героїв Небесної Сотні та загиблих в АТО та залучення юних талантів до участі в національно-культурному відродженні України, 24.05.2016 р. на площі біля пам’ятника Степану Бандері позашкільним закладом освіти Львівським державним Будинком техніки і за підтримкою Львівського ПЛЗТ, проведено пісенний  конкурс патріотичної пісні. в якому взяли участь п'ять навчальних закладів професійно технічної освіти міста Львова, а саме: 

 

Міжрегіональний центр ПТО ХМД:

Герляк Мар’яна

Шайнога Олена

Цимбаліста Василина

 

Львівське ВПУ ТСП:

Шіман Аліна

Звір Іван

 

ВПУ № 29:

Брасюк Олена

Придрик ПавлоЛьвівське ВПХУ:

Карсанова Ірина 

 

Львівський ПЛЗТ:

Намастирник Ірина

Петрина Микола

Куса Софія

Кітраль Ольга

         Яскравими та цікавими були виступи учасників відбіркового туру. У їхньому виконанні прозвучала повстанська пісня „Лента  за  лентою”. Саме з цією піснею на устах йшли до бою загони УПА, її співали у часи національного відродження 1980 - 1990-х років,  її люблять і сьогодні. В основному етапі змагань конкурсанти виконували пісні: „Червона рута”, „Балада про повстанця”, „Балада про мальви”, „Не спи моя рідна земля”, „Як у нас на Україні” та інші композиції, а у фіналі за власним вподобанням заспівали одну з пісень патріотичного спрямування. Святкова атмосфера, творче піднесення та музичний хист зробили пісенний конкурс „Караоке” справжнім творчим змаганням. Приємно відзначити те, що учасниками дійства стали справді талановиті виконавці з числа учнівської молоді.

         Завершилося свято перемогою учениці Львівського ПЛЗТ  Намастирник Ірини з піснею „Це мій рідний край” . Друге місце здобув Придрик Павло- учень ВПУ № 29, третє місце – учениця Львівського ВПХУ Карсанова Ірина. Переможниця пісенного конкурсу нагороджена футболкою з логотипом заходу, а учасники отримали подарунки та грамоти управління ПТО за активну участь у заході. 

        Розважальний конкурс „Караоке - 2016” дав можливість оцінити пісенні, вокальні, артистичні здібності учнівської молоді. Стихли останні музичні акорди, учнівське життя продовжується звичною стежиною навчання. Для всіх представників навчальних закладів, які брали участь, подія стала ще одним заходом молодіжного дозвілля. Розвиваючи проект,  організатори – педагогічні працівники Будинку техніки прагнули викликати зацікавленість юних обдарувань до пісенної патріотичної спадщини, особисте бажання взяти участь у заході та продовжувати свій діалог з молоддю НЗ ПТО Львівщини. Висловлюємо щиру подяку адміністрації Львівського ПЛЗТ за допомогу у проведенні заходу.

 
Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько