Конкурси

 Ерудит - гра найрозумніших

17 лютого 2016 р. Львівським державним Будинком техніки на базі ВПУ№19 проведено інтелектуальні змагання «Кращий ерудит профтехосвіти» за участю представників від 17 професійно - технічних навчальних закладів Львівської області, а саме: Новояворівське ВПУ, ВПУ№8, ВПУ№19, ВПУ№34, ВПУ№35, ВПУ№71, Самбірський ПЛСП, Самбірський ППЛ, Миколаївський ПЛ., Жидачівський ПЛ., Стрийське ВХПУ, Дрогобицький ППЛ, Новороздільський ПЛ., Новороздільський ПЛБП, Стебницький ПЛ, Рава-Руський ПЛ., Бориславський ПЛ.
Метою заходу є створення умов для розкриття творчої індивідуальності кожного учня, формування  навичок аналізу та  поглибленого пізнання навколишнього світу, розвиток швидкості реакції, уваги, ерудиції, логічного, інтелектуального мислення.
         Розпочались змагання з відбіркового етапу, який проходив з використанням персональних комп’ютерів. Учасникам задано 20 запитань, кожне з яких мало чотири варіанти відповідей. В трійку призерів потрапили:
-Бойко Ігор –         ВПУ №71 м. Кам’янки-Бузької; 
-Хомин Петро – ВПУ №34 м. Стрия; 
-Стецко Христина –          ВПУ №19 м. Дрогобича.
Решта учасників продовжили боротьбу у додатковому етапі змагань. На цьому етапі гравці відповідали на запитання трьох тем, підібраних із різних галузей знань. Кожна тема складалася  з 5 запитань, які відрізнялися за складністю. Перше запитання оцінювалось 10 балів, друге — 20, третє — 30, четверте — 40, п'яте — 50. Додаткову інтригу гри підсилювали правила цього раунду змагань, згідно яких за правильну відповідь на запитання гравець отримував на свій рахунок номінал питання. У випадку неправильної відповіді бали віднімалися. Інтелектуальні змагання супроводжувались емоційним позитивом від самого процесу обдумування ігрових операцій.
 У півфінальних змаганнях взяли участь троє призерів відбіркового етапу та троє кращих з додаткового, а саме: 
-Бойко Ігор –         ВПУ №71 м. Кам’янки-Бузької; 
-Хомин Петро – ВПУ №34 м. Стрия; 
-Стецко Христина –          ВПУ №19 м. Дрогобича;
-Корецький Володимир – Новороздільський ПЛБП;
-Добушовський Дмитро – Бориславський ПЛ;
-Стецко Марія – Дрогобицький ППЛ.
Кожен з шести гравців вибирав тему, на яку він відповідав. Усього таких тем було дванадцять. У наступний фінальний етап потрапили троє лідерів цього конкурсу. Фінальний раунд відбувався за правилами додаткового етапу змагань, але на цей раз учасники відповідали вже на п’ять різноманітних тем.
В напруженій боротьбі перемогу здобули: 
І     місце     - Стецко Христина, учениця ВПУ №19 м. Дрпогобича;
ІІ    місце    -  Бойко Ігор, учень ВПУ №71 м. Кам’янки-Бузької;
ІІІ  місце     - Корецький Володимир, учень Новороздільського ПЛБП; 
Учасники ерудит-гри нагороджені грамотами, сувенірами та медалями за перемогу.
      Висловлюємо щиру подяку адміністрації ВПУ№19 за сприяння у проведенні заходу «Кращий ерудит профтехосвіти - 2016».
 
Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько