Конкурси

 Іронія долі або "мозковий штурм" від Новояворівська

 

2 грудня на базі Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій педагогічними працівниками Львівського державного Будинку техніки проведено відбіркові змагання 17-го чемпіонату з  інтелектуальної гри „Брейн-ринг” серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини, в яких взяли участь команди шести навчальних закладів Львівщини, а саме:

 

 

Львівського ВПХУ-команда„Ідея";

Львівського ВПУ ІКТ-- " -      „Феміда";

Новояворівського ВПУ-- " -        „Brainstorm";

ВПУ №71-- " -        „Всесвіт";

ХПТУ ім. Й.П. Станька-- " -        „Розум-сила";

Добротвірського ПЛ-- " -        „Ерудит".

 

Змагання були принциповими вже з перших хвилин. Жодна з команд не хотіла поступитися правом отримати путівку у фінал. Найбільш напруженою була ситуація в першій групі, в якій змагались  „Brainstorm", „Розум-сила" та „Ідея". Оскільки усі поєдинки завершились з рахунком 2:2 було вирішено провести додаткові поєдинки до першої правильної відповіді. Але і вони довго не могли визначити переможця, оскільки жодна з команд тривалий час не могла дати дві правильні відповіді підряд. Після п’яти кіл змагань в решті-решт фортуна посміхнулася команді „Brainstorm".

В другій групі „Всесвіт" без проблем, з рахунком 3:0, перемагає „Ерудитів", а в вирішальному поєдинку, з мінімальним рахунком 2:1 і „Феміду". 

Таким чином переможці груп, „Brainstorm" та „Всесвіт", зійшлись у вирішальному поєдинку за таку бажану путівку у фінал. Поєдинок за іронією долі знову завершився з рахунком 2:2, а в серії додаткових запитань кращою виявилась команда з Новояворівська. „Бронза" дісталася „Феміді". 

Таким чином проведений захід став не лише змаганням інтелектуалів, але й святом з позитивними емоціями та азартом.

 
Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько