Конкурси

 "Інь-Янь" - східна філософія перемоги

 

11 листопада на базі Червоненського вищого професійного училища відбулись відбіркові змагання 17-го чемпіонату з  інтелектуальної гри "Брейн-ринг" серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини, в яких прийняли участь команди п’яти навчальних закладів Львівщини, а саме:

 

 

Червоненського ВПУ-команда„Інь-ян";

Перемишлянського професійного ліцею-- " -        „Перемишлянський вулик";

Золочівського професійного ліцею-- " -        „OLD SCHOOL";

Олеського професійного ліцею-- " -  „Золота підкова";

Поморянського професійного ліцею-- " -        „Хід конем".

 

Привітала юних ерудитів директор Червоненського ВПУ Олексій Сусанна Андріївна та побажала учасникам чудового настрою, успіху та перемоги.

Перемога і поразка – дві сторони однієї медалі. Не існує перемоги без поразки, а поразки без перемоги. Команда „Інь-ян" взяла реванш за невдалий виступ на минулорічних змаганнях і в напруженій боротьбі здобула перемогу. Друге місце посіла команда „Перемишлянський вулик", третє - „OLD SCHOOL".

Учасники відзначені грамотами  та солодкими подарунками.

Інтелектуальні ігри поєднують у собі риси як ігрової так і навчальної діяльності – вони не лише допомагають визначити рівень знань, пам'яті, мислення, швидкості розумових реакцій учасників, але й є фактором інтелектуального становлення особистості, сприяють розвитку комунікативних, соціальних, і вольових якостей характеру, розвивають теоретичне мислення, вчать за короткий термін систематизувати та аналізувати отриману інформацію.

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько