Конкурси

 "КАРАОКЕ - 2016"

          З метою відзначення Свята Героїв, вшанування борців за волю України – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Січових стрільців, вояків армії УНР, УПА, діячів ОУН, тепер – Героїв Небесної Сотні та загиблих в АТО та залучення юних талантів до участі в національно-культурному відродженні України, 24.05.2016 р. на площі біля пам’ятника Степану Бандері позашкільним закладом освіти Львівським державним Будинком техніки і за підтримкою Львівського ПЛЗТ, проведено пісенний  конкурс патріотичної пісні. в якому взяли участь п'ять навчальних закладів професійно технічної освіти міста Львова, а саме: 

Детальніше: "КАРАОКЕ - 2016"

 Фінальні змагання з інтелектуальної гри "Брейн-ринг"

 25.05.2016р. на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу позашкільним закладом освіти Львівським державним Будинком техніки проведено фінальні змагання  17-го чемпіонату з  інтелектуальної гри "Брейн-ринг" серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини. 

Детальніше: Фінальні змагання з інтелектуальної гри "Брейн-ринг" 2016

 ІІІ ФЕСТИВАЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

Згідно плану роботи Будинку техніки на ІІ-ге півріччя 2015-2016 н.р. та з метою залучення учнівської молоді до різноманітних напрямів творчості, впровадження нових досягнень технічного прогресу,  пошукової, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва 17 травня 2016 року на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту Львівським державним Будинком техніки проведено ІІІ Фестиваль технічної творчості серед НЗ ПТО м. Львова та області.

Детальніше: ІІІ ФЕСТИВАЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

 Свято Героїв 2016

З метою відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування пам’яті героїв визвольної боротьби за Україну, виховання патріотизму, честі, доблесті, мужності та вправності учнівської молоді профтехосвіти на прикладах героїчного чину борців, полеглих за волю і незалежність Батьківщини, Львівським державним Будинком техніки 12 травня 2016 року проведено патріотичний огляд-конкурс „Свято Героїв” на базі ВПУ № 20 за участю  професійно-технічних навчальних закладів м. Львова. 

Детальніше: Свято Героїв 2016

 «Феміда» справедливо отримала Кубок Будинку техніки

14 квітня у приміщенні Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування відбувся ІV заключний етап з гри «Що? Де? Коли?». У змаганнях взяли участь 17 команд навчальних закладів профтехосвіти міста Львова та області.

Детальніше: «Феміда» справедливо отримала Кубок Будинку техніки

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько